The French Wine Connection on internetipood, kus müüjaks OÜ The French Wine Connection  (registrikood 11890652). Järgnevad lepingutingimused on aluseks The French Wine Connection OÜ ja ettevõtte klientide vahel toimuvatele müügitehingutele.

 

The French Wine Connection OÜ jätab endale õiguse muuta käesolevaid lepingutingimusi ühepoolselt ilma sellest ette teatamata. Lepingutingimused kehtivad jõustunud tellimuse tegemise hetke redaktsioonis. Järgnevate tellimuste osas kehtib alati tellimuse tegemise hetkel jõus olev lepingutingimuste redaktsioon. Erandina jõustuvad koheselt seadustes tehtavad muudatused, välja arvatud juhul, kui seaduses on sätestatud teisiti.

 

HINNAD JA TASUMINE

 

Hinnakirjas kajastuvad hinnad sisaldavad käibemaksu, hindadele lisandub saatmiskulu. Saatmiskulu suurus sõltub kohast kuhu pakk saadetakse. Saatmiskulu on välja toodud tellimuse vormistamise juures:

 

  • Tallinn ja Tallinna lähistel (*) => 4€                  
  • Ülejäänud Eesti  => 9€

 

(*)Viimsi, Muuga, Maardu, Loo, Lagedi, Jüri, Luige, Saku, Jälgimäe, Saue, Laagri, Harku, Laabi küla, Tabasalu, Keila.

 

The French Wine Connection OÜ jätab endale ôiguse hindasid muuta.

 

Juhul kui hinnakirjas esines vigu, mis olid sedavõrd ilmsed, et klientki pidi seda mõistma, ei väljastata tooteid vea tõttu odavamana kajastatud hinnaga.

 

Tellitud kauba eest on vôimalik tasuda SEB, Swedpank pangalingi kaudu vôi siis ülekandega The French Wine Connection arveleduskontole SEB Pangas 10220110814011. Tellimus jôustub peale arve tasumist ja Teid informeeritakse sellest emaili teel.

 

Meie e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

 

TELLIMINE JA TELLIMUSE TÜHISTAMINE

 

Valige e-poest toode, mida soovite osta. Minimaalne tellimus on 500EEK.
Kõik teie poolt valitud tooted lisanduvad automaatselt ostukorvi.
Avades ostukorvi on Teil võimalus korrigeerida toodete kogust ning tooteid ostukorvist ka kustutada.
Kui olete kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajutage OSTAN.
Tellimuses tuleb täita kõik * tähistatud lahtrid.
Oluline on sisestada ka kättetoimetamise aadress kui see ei ole sama kui kliendi andmetes.

 

The French Wine Connection OÜ jätab endale õiguse piirata toodete müüki ebatavaliselt suuremahuliste kaubapartiide tellimise korral.

 

Juhul kui tellitud tooteks on spetsiaalselt ostja poolt esitatud tellimuse alusel valmistatud, tellitud või töödeldud toode, kuuluvad tellimuse tühistamisega seonduvalt tekkida võivad täiendavad kulutused ostja poolt hüvitamisele täies mahus.

 

TARNE JA TRANSPORT

  

Tellimus komplekteeritakse ja toimetatakse kliendini keskmiselt 2-5 tööpäeva jooksul peale makse laekumist The French Wine Connection OÜ arvelduskontole.

 

Kaup on vôimalik kätte saada kahel viisil:

 

  • Erinevatest CargoBus terminaalidest üle Eesti
  • Kulleriga aadressile, mis on märgitud tellimusele (kodu, töö..) kella 09.00 kuni 18.00. Enne kauba kohale toimetamist vôetakse Teiega ühendust.

 

ÜLDISED LEPINGUTINGIMUSED

 

The French Wine Connection OÜ müüb tooteid ja teenuseid täisealistele eraisikutele (edaspidi tarbija). Tooteid müüakse ka ettevõtetele ja organisatsioonidele (edaspidi äriklient), kes hangivad kaupa ärilisel otstarbel.

 

The French Wine Connection OÜ poolt hallatav klientide andmebaas ei ole avalik. Andmeid ei avaldata kolmandatele isikutele ning on lepingu osapoolte vahel konfidentsiaalsed.

 

Siduv ostu-müügi leping jõustub tellimuse esitamise hetkest läbi www.frenchwine.ee süsteemi. Vastutus puudulike tarnete, ametkondlike või väliskaubanduslike piirangute puhul piirneb tellimuse tühistamise ning makse tagastamisega.

 

Käesolevad lepingutingimused ei kehti juhul, kui need piiravad tarbijal tarbijakaitseseadustega ettenähtud õigusi.

 

ÄRIKLIENDILE RAKENDUVAD LEPINGUTINGIMUSED

 

The French Wine Connection OÜ ja selle äriklientide vaheliste ostu-müügi ja muude kirjalike lepingutega määratlemata küsimustes lähtutakse Eesti seadusandlusest. Tooted ja teenused müüakse sellistena, nagu need on esitletud.

 

TOOTE TAGASTUSÔIGUS

 

Euroopa Liidu seadusandluse kohaselt puudub juba tasutud ning tarnitud kaupadele tagastusõigus, sest veinid kuuluvad toiduainete kategooriasse.

 

VALE TOODE VÔI DEFEKTNE SAADETIS

 

Tellitud tootele kehtib osaline tagastusõigus. Vale vôi defektiga saadetise ilmnemisel tuleb sellest teavitada koheselt kliendituge elektronposti aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

 

NB! Alaealised alla 18 aastased kaupa tellida ei saa ning neile kaupa ei väljastata.

 

kodulehe tegemine